Головна | | Реєстрація | Вхід
 
Неділя, 14.07.2024, 22:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Методична робота
Нормативно-правові документи [100]
Методична робота [103]
Моніторинг навчальних досягнень [3]
Атестація [3]
Конкурс педагогічної майстерності [13]
Школа молодого вчителя [3]
Позитивний педагогічний досвід [13]
Олімпіади, конкурси, змагання [72]
Психолог радить [12]
Охорона праці та безпека життєдіяльності [13]
Дошкільна освіта [17]
Позашкільна освіта [6]
Виховна робота [32]
Наше опитування
Який рівень володіння вчителями вашого освітнього закладу інформаційно-комунікаційними технологіями
Всього відповідей: 237
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2011 » Листопад » 28 » Результати ІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
13:25
Результати ІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Вітаємо переможців та призерів конкурсу знавців української мови імені П.Яцика:

5 клас
І місце – Лебідь Тетяна (СЗШ І-ІІІ ст. № 2, уч. Бабак Г.І.);
ІІ місце – Сидоренко Артем (СЗШ І-ІІ ст. с. Степанки, уч. Сидоренко В.І.);
6 клас
 І місце – Чемериський Владислав (НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія», уч. Якимцева Н.І.);
ІІІ місце – Гринь Олександр (НВК с. Наддністрянське, уч. Семенюк Т.П.);
7 клас
І місце – Позур Михайло (СЗШ І-ІІІ ст. № 2, уч. Щербатюк В.А.);
ІІ місце – Собченко Леся (НВК с. Рівне, уч. Копаничук Л.А.);
ІІІ місце – Трофанюк Марина – НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія», уч. Клименко Л.В.)
8 клас
І місце – Бабак Олександр - (СЗШ І-ІІІ ст. № 2, уч. Бабак Г.І.);
ІІ місце – Яцюк Олександра (СЗШ І-ІІІ ст.-інтернат, уч. Власенко В.Г.);
ІІІ місце – Гуйван Наталія (НВК с. Наддністрянське, уч. Лукаш Л.І.);
ІІІ місце - Вавшко Ліна (СЗШ І-ІІ ст. с. Степанки, уч. Сидоренко В.І.);
ІІІ місце - Прудивус Діана (НВК с. Курашівці, уч. Гладка В.І.);
9 клас
ІІ місце – Яблонська Діана (СЗШ І-ІІІ ст. с. Лучинець, уч. Бойко В.В.);
ІІ місце - Сідлецька Анастасія (НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія», уч. Корнійчук В.М.);
ІІІ місце – Дрозд Аліна – СЗШ І-ІІІ ст.-інтернат, уч. Богушинська Т.В.);
10 клас
ІІ місце – Щербатюк Мирослав (СЗШ І-ІІІ ст. № 2, уч. Щербатюк В.А.);
11 клас
 І місце – Боржемська Альона (СЗШ І-ІІІ ст. № 2, уч. Бабак Г.І.);
ІІІ місце – Химич Богдана (СЗШ І-ІІІ ст. № 2, уч. Бабак Г.І.).
Переглядів: 1810 | Додав: VALENTYNKA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту



Copyright NICO Заболотний Микола Григорович © 2011-2024 Web-майстер  Створити безкоштовний сайт на uCoz