Головна | | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 23.07.2024, 16:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Методична робота
Нормативно-правові документи [100]
Методична робота [103]
Моніторинг навчальних досягнень [3]
Атестація [3]
Конкурс педагогічної майстерності [13]
Школа молодого вчителя [3]
Позитивний педагогічний досвід [13]
Олімпіади, конкурси, змагання [72]
Психолог радить [12]
Охорона праці та безпека життєдіяльності [13]
Дошкільна освіта [17]
Позашкільна освіта [6]
Виховна робота [32]
Наше опитування
Який рівень володіння вчителями вашого освітнього закладу інформаційно-комунікаційними технологіями
Всього відповідей: 237
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2011 » Листопад » 29 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
17:21
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукранської олімпіади з української мови та літератури:

7 клас
ІІ місце – Коваленко Анастасія – СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів (уч. Максимчук А.І.);
ІІІ місце – Собченко Леся – НВК с. Рівне (уч. Копаничук Л.А.);
ІІІ місце – Васютинська Яна – СЗШ І-ІІІ ст. с. Снітків (уч. Варварчук Г.І.);
8 клас
ІІ місце – Куца Альона – СЗШ І-ІІ ст. с. Житники (уч. Станківська Н.Г.);
ІІ місце – Вавшко Ліна – СЗШ І-ІІ ст. с. Степанки (уч. Сидоренко В.І.);
ІІІ місце – Мандрик Назар – СЗШ І-ІІ ст. с. Дружба (уч. Маруняк М.М.);
ІІІ місце – Бабак Олександр – СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (уч. Бабак Г.І);
9 клас
І місце – Сідлецька Анастасія – НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» (уч. Корнійчук В.М.);
ІІ місце – Чемериський Вадим – СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (уч. Щербатюк В.А.);
ІІІ місце – Монастирська Юлія – НВК с. Михайлівці (уч. Смоляк Л.Б.);
10 клас
І місце – Білоус Марія – НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» (уч. Корнійчук В.М.);
ІІ місце – Пальонко Олеся – СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів (уч. Любимова Л.М.);
ІІІ місце – Крихтяк Юлія – НВК с. Жван (уч. Дзюбенко Г.М.);
11 клас
І місце – Попович Богдана – СЗШ І-ІІІ ст.-інтернат (уч. Богушинська Т.В.);
ІІ місце – Данилюк Ірина – НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» (уч. Корнійчук В.М.);
ІІІ місце – Мовчан Оксана – СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (уч. Бабак Г.І).
Переглядів: 1922 | Додав: VALENTYNKA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту



Copyright NICO Заболотний Микола Григорович © 2011-2024 Web-майстер  Створити безкоштовний сайт на uCoz